cambly indirim kodu
Mağazayı Oyla

282 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

Cambly İndirim Kodu ve İndirim Kuponu Eylül 2021

En güncel Cambly indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

Son gelen 12 indirim kodu

Son gelen 12 indirim kodu

Güncel Cambly Kupon Kodu ve Kampanyaları

En güncel Cambly indirim kodları

Geçmiş Kuponlar

Bunları da deneyebilirsiniz. Hala geçerli olabilir!

Cambly İndirim Kuponu 2021

2012 yılında kurulan Cambly, video görüşme yoluyla İngilizce öğrenebileceğiniz online bir platform. Klasik dil öğrenme yöntemlerinden sıkıldıysanız Cambly sayesinde Amerika, Kanada ve Avustralya gibi ülkelerden ana dili İngilizce olan eğitmenlerle konuşma pratiği yaparak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Platforma üye olduktan sonra 5 saniyeden az sürede eğitmeninizle eşleşebilir, pratik yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca Cambly eğitimleri sayesinde sadece konuşmanızı değil dil bilgisi yeteneklerinizi de geliştirerek bu iki kritere göre değerlendirme yapan TOEFL ve IELTS gibi önemli sınavlara da hazırlanabilirsiniz. Siz de dünya üzerinde milyonlarca insanın kullandığı Cambly’nin eğitimlerine sayfamızda bulabileceğiniz Cambly indirim kodu ile uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Cambly üzerinden eğitim satın alabilmek için öncelikle platforma üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra dilerseniz ücretsiz demo eğitimi alabilir, Cambly’yi tecrübe edebilirsiniz. Daha sonra müsaitlik durumunuza göre haftalık programınızı belirleyip abonelik uzunluğunuzu seçmeniz gerekiyor. Günde 30 dakikadan 120 dakikaya kadar seçim yapabilir, dilerseniz haftada 2, 3, 5 ya da 7 gün eğitim almayı tercih edebilirsiniz. Bu noktada abonelik uzunluğunu yıllık seçerseniz eğitimlere daha uygun fiyatlarla sahip olabileceğinizi bilmeniz gerekiyor. Ayrıca ödeme esnasında Cambly indirim kuponu kullanma fırsatını da kaçırmamalısınız. Abonelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra programınıza göre Cambly eğitiminize başlayabilirsiniz.

Cambly’de katıldığınız tüm dersler Cambly altyapısı tarafından kaydediliyor. Bu sayede katıldığınız dersleri daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilir, kaçırdığınız yerlerin üzerinden geçebilirsiniz. Ayrıca hiç İngilizce bilmiyorsanız endişe etmenize gerek yok. Cambly’nin anlık çeviri özelliği sayesinde eğitim esnasında sorularınızı eğitmeninize ana dilinizde sorabilirsiniz. Ayrıca Cambly üzerinden derslerinizin rezervasyonunu yapabilir, kişisel programınızla çakışmadan İngilizce öğrenebilirsiniz. Cambly, öğrencilerine sunduğu ders planları ve sertifika programlarıyla da adından söz ettiriyor. Cambly abonesi olduktan sonra size uygun ders planlarını görüntüleyebilir, 10 saat ders aldıktan sonra İngilizce öğrenme sertifikasına sahip olabilirsiniz.

Cambly, yalnızca yetişkinler için değil çocuklar için de İngilizce öğrenme programları sunuyor. Çocuklarınızın programına uygun, bire bir İngilizce eğitimleri satın alabilir, onlara İngilizceyi en eğlenceli şekilde öğrenmeleri için bir fırsat yaratabilirsiniz. Dilerseniz Cambly Kids uygulamasını indirip daha ilk dersten İngilizce iletişime geçmeye başlayacak çocuğunuzun gelişimini takip edebilirsiniz. Çocuklarınızın yalnızca konuşmasına değil akademik hayatına da katkıda bulunan Cambly eğitimlerine daha uygun fiyatlarla sahip olmak için Cambly indirim kodu kullanabilirsiniz.

İngilizce öğrenmenin yeni yolu Cambly’den dilediğiniz aboneliği seçtikten sonra hem eğlendiren hem de öğreten online derslerin tadını çıkarabilirsiniz.