ds damat indirim kodu
Mağazayı Oyla

166 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

D'S damat İndirim Kodu ve İndirim Kuponu Eylül 2021

En güncel D'S damat indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

Son gelen 6 indirim kodu

Son gelen 6 indirim kodu

Güncel D'S damat Kupon Kodu ve Kampanyaları

En güncel D'S damat indirim kodları

Geçmiş Kuponlar

Bunları da deneyebilirsiniz. Hala geçerli olabilir!

D'S damat İndirim Kuponu 2021

Herkesin dolabında mutlaka olması gereken parçalar vardır. Bu parçalar kadınlar için siyah şık bir elbise, güzel bir jean ve beyaz bir tişört olabilir. Ansızın çıkan “Kızım, Ruşen Amcanların oğlu Sedat evleniyor, sen de gel.” davetine giderken hemen bir çırpıda üzerinize geçireceğiniz bir siyah elbiseniz olmasın mı? Ya da dakikalar içinde hazırlanıp çıkacağınız zaman jean, sneaker ve beyaz tişört üçlemesini tercih etmez misiniz?

Erkekler için durum biraz daha farklı. Bir iş mülakatında, özel günlerde ve hatta kendi özel günlerinde tek bir kıyafetleri var: Takım Elbise. Her erkeğin dolabında mutlaka bir siyah bir de lacivert takım elbise olmalı. Ama eğer elimizde ds damat indirim kodu yoksa takım elbisenin bir jean ya da beyaz tişört kadar uygun bir bütçeyle alınacak bir şey olmadığını hepimiz biliyoruz. Ya Eminönü’nde gidip 200 TL’ye sadece birkaç kez giyilecek bir takım alacaksınız ya da üzerinize dikilmiş gibi duran ve yıllarca kullanabileceğiniz bir takım elbise. Üzerinize dikilmiş gibi duran diyoruz ya, işte bu çok önemli. Bugün maddi durumu iyi olanlar, terzilere özel İtalyan tasarımlar diktiriyorlar. Böylece üzerlerine cuk oturan bu takım elbiselerin içinde kendilerini bir Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ gibi hissetmenin keyfine varıyorlar. Fakat hem zahmetli hem de pahalı. Bu yüzden de artık tercihler büyük bir çoğunluk için kaliteli erkek giyim markaları oluyor.

D’S Damat bu ihtiyacı fazlasıyla karşılayanlardan. Klasik modellerinin yanı sıra, buz mavisi veya fümeye kadar birçok renk yelpazesinde ürünleri var. Düğmeleme şekli, klasik model, smokin derken de epey çeşitlendiriyorlar bu işi. Özellikle de damatlar için vazgeçilmez bir tercih oluyor. Kim hayatının en önemli günlerinden birinde üzerinde harika bir tasarım olsun istemez ki? Gelinliğe 10 bin TL harcayan gelinin yanında onun kadar olamasa da çok şık ve karizmatik duran bir damat görmek bizim de hakkımız. Sadece takım elbiseler değil, tamamlayıcıları da çok önemli. Bir gömleğin bile binbir çeşidi, kemerler, cüzdanlar, kravatlar, papyonlar, mendiller, ayakkabılar Damat’ta. Hatta kravat iğnesi, kol düğmesi, çanta, saat ve parfüm bile bulabilirsiniz D’S Damat mağazalarında. Alt markaları D’S Klasik, D’S Casual, TWN ve D’S Ceremony sayesinde de ihtiyacınız olan yer ve mekana göre kırılımlar görebiliyorsunuz. D’S Casual ile biraz daha günlük kıyafetler, D’S Ceremony sayesinde de düğünlerde nişanlarda ve önemli davetlerde giyebileceğiniz smokinler yakalayabiliyorsunuz.

Eskiden Beyoğlu’na takım elbisesiz inemezdik.” diyenleri hatırlayın. Bunu mecburduk, Allah kahretsin şeklinde söylemiyorlar. Aksine bir saygı, zarafet ve özgüven söz konusu denilebilir. İstediğiniz kadar marjinal olun, kuzeninizin nişanına takım giyip gitmelisiniz, bunun sebebi de tamamen o Beyoğlu’na takım elbiseyle inmek gerektiği ile aynı. Aslında çıkış noktası bu kadar parlak değil. Ortaçağ’da mahkemeye çıkarılan suçluların üzerinde olurmuş bu takım elbiseler. Nasıl oldu da daha sonra bu duruma geldi biz de bilmiyoruz. Tek bildiğimiz, size birazdan önereceklerimiz. Şimdi dsdamat.com’a bir uğrayın. Ne alırsanız alın, 12 taksit yaptırabileceğinizi unutmayın. 200 TL üzerine çıkarsanız da kargo bedava. Eğer online alışveriş yaptığınızda üzerine cuk oturmazsa, tadilat işleri için mağazalara gidebilirsiniz, onlar güler yüzleriyle yardımcı olacaklar. Sezonda bile olsa DS Damat indirim kuponu ve kampanyaları sayesinde ucuza alışveriş yapın. Ya da sitede şöyle gezinirken “500 TL alışveriş yap, 350 TL öde” gibi kampanyaları yakalayın. Dolabınızdaki eksiklikleri kaliteli, premium bir marka ile gönül rahatlığıyla tamamlayın. Sonra aniden okul arkadaşlarınızdan biri WhatsApp’tan düğün davetiyesi gönderdiğinde paralize olup bayılmayın.

Özellikle Babalar Günü’nde ciddi bir indirim oluyor. Yılbaşı ve Sevgililer Günü’nde de gayet iyiler ama asıl delilik Black Friday ve 11.11’de. Hele kodlarınız varsa, belki bir takım elbise planlarken iki tane alırsınız. Neyse ki iyi yere yönlendirdik sizi, Safiye Soyman’ın sevgilisi Faik gibi kırmızı beyaz bir takımla çıkmazsınız karşımıza. Damat buna izin vermez, biz de o düğün davetiyesini gördüğünüzde üzülmenize izin vermiyoruz. Bu arada son bir kopya, kadınlar papyonu kravattan daha çok beğeniyor. Şık kalın dostlar!