sanal çadır indirim kodu
Mağazayı Oyla

77 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Sanal Çadır İndirim Kodu ve İndirim Kuponu Eylül 2021

En güncel Sanal Çadır indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

Son gelen 5 indirim kodu

Son gelen 5 indirim kodu

Güncel Sanal Çadır Kupon Kodu ve Kampanyaları

En güncel Sanal Çadır indirim kodları

Geçmiş Kuponlar

Bunları da deneyebilirsiniz. Hala geçerli olabilir!

Sanal Çadır İndirim Kuponu 2021

Semt pazarlarının müptelası olanlar bilir; kocaman bir lunapark gibidir. Hem çok ucuz hem de çok çeşitli olması bir yana, bir süre sonra pazar esnafını tanımanın da ayrı bir hazzı vardır. İki dakika önce domates seçiyorken, birden kendinizi yüzlerce çorap çeşidinin olduğu bir tezgâhta bulursunuz. Ürünlerini vaaaallahi de billahi de gümrükten getirmiş olan pazarcının 40 TL’ye sattığı Gucci’nin orijinal olduğunu anlatma çabasını izlersiniz. Herhalde bu tutku hiç bitmiyor ki, hala 2020’de semt pazarları ve Salı Pazarı, Cuma Pazarı, Beşiktaş Pazarı gibi büyük pazarlar da kurulmaya devam ediyor.

Bu alışkanlıklar büyük marketlerle birlikte biraz kırıldı. Çünkü pazarların kurulduğu günlerde süpermarketlerde devasa indirimler yapılıyor. Toptancılardan daha iyi fiyatla satın aldıkları için de, pazarcıların gücünü kırabiliyorlar. Yine de pazar arabalarıyla fiti fiti gezen bir kitle var, peynirini bile buradan alıyor. Ama pazarın büyüklüğünü belirleyen en büyük şey tekstil ürünleri. Şimdi size Eren Tekstil’in dahice fikrini anlatalım da, neden bu kadar pazarlardan bahsettiğimizi anlayın. Eren Tekstil, içinde Burberry, Lacoste, Gant, Superga gibi büyük markaların ve çoğuklukla lüks sayılabilecek ürünlerin distribütörlüğünü yapıyor. Mağazalar, online satış derken de pazarda epey hakim bir durumda. Kategorisinde en önemli oyunculardan biri olsa da, orta kesime ulaşması zor olabiliyor. Onlar dâhice bir yol bulmuşlar.

Burberry, Lacoste, Nautica, Converse, Gant,  Superstep Armani, Hugo Boss, Bluemint, Napapijri, Isaora gibi markalardan bahsettiğimiz için, işin kuralları da değişiyor. Birçok kişi bu kadar para harcıyorken yeni bir yılda yepyeni bir kreasyon istiyor. Hatta seneden seneye dolabındaki geçmiş yılların ürünlerini eşe dosta dağıtanlar var. Çünkü lüks segmentte bu ürünler tanınıyor ve enteresan bir şekilde sadece 1 yıllık bile olsa artık demode görülüyor. Dolayısıyla da bu markalar bir sonraki sezona ürün bırakmak istemiyor. Hatta duymuşsunuzdur, Louis Vuitton gibi markaların, modası geçmiş kreasyonlarını imha ettiği bile söylenir. Ne israf, ne saçma!
Eren Tekstil de ‘Seri Sonu Günleri’ diye bir şey icat etmiş. Her sene Eylül ve Mart aylarında 15 gün boyunca en iyi markalarının ürünlerini outlet olarak sunuyorlar. Yüzlerce liralık bir şeyi yüz liranın altında alabileceğiniz bir çılgınlık bu! Mahmutbey şubelerinde yaptıkları bu günlere her sene binlerce insan katılıyor. Ve çok enteresan ama bir süre sonra burası bir pazar yeri oluyorJ Koooooskoca Burberry’nin aksesuarlarını pazardan çorap seçer gibi kapış kapış seçip alıyor müşteriler. Harika değil mi?

Son yıllarda bu işi biraz daha öteye taşımak ve ürünleri tamamen eritmek için size de tavsiye edeceğimiz bir formül daha ürettiler. Bu modern pazarlar kalktıktan birkaç gün sonra, kalan ürünler Sanal Çadır isimli sitelerinde yayınlanıyor. Sanalcadir.com sitesinde dünyaca ünlü markalar var. Aslında 365 gün boyunca aktif, yani sürekli olarak büyük markaları orada bulabilir ve satın alabilirsiniz. Ama esasen Seri Sonu Günleri’nin bitişini takip eden haftada çılgınlık oluyor.

Bu sene sanal çadır Black Friday indirimleriyle adeta çıldırdılar. Bu markaların diğer e-ticaret sitelerindeki satışlarını da zorlamış olmalılar, çünkü harika indirimlerle sundular. Özellikle devamlı yakalayabildiğiniz ve sizi alışveriş yapma konusunda teşvik eden sanal çadır indirim kodu ve kampanyaları, iyice rahatlayıp gönlünüzce alışveriş yapabilmenize yarıyor. İstediğimiz kadar modernleşelim, en lüks markaları getirelim, yine de geleneksel yapıdan bir türlü kopamıyoruz. Biz bu durumdan çok mutluyuz, Seri Sonu Günleri’ni de, sanal çadır indirim kodu ile alışveriş yapabileceğimiz özel günlerini de gıptayla takip ediyoruz.